top of page

ne 19. 1.

|

Brno

Brno - Mikroseminář vytělesnění

Mikroseminář bude sestávat z původních technik převzatých z andské spirituální tradice. Mikroseminář doporučujeme zejména pokročilým i lidem, kteří si chtějí osvojit speciální systematiku práce při nácviku vytělesnění neboli exteriorizace.

Registration is Closed
See other events
Brno - Mikroseminář vytělesnění
Brno - Mikroseminář vytělesnění

Čas a místo

19. 1. 2020 10:00 – 18:00

Brno , Tenisová & badmintonová hala Sprint, Sportovní 2a, Brno, Česko

O události

Mikroseminář bude sestávat z původních technik převzatých z andské spirituální tradice. Mikroseminář doporučujeme pokročilým i lidem, kteří si chtějí osvojit speciální systematiku práce sestavenou Petrem Chobotem. Plánovaná sestava cvičení bude nově zaměřena na posílení a aktivaci energetických center a také na nácvik vytělesnění.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství.

Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Cena mikrosemináře jednodenního: 1000,- Kč (40,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Mikroseminář začíná v 10 hodin, otevřeno bude od 9 hodin a končit budeme kolem 18 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů, také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Ubytování - Organizátoři vám poradí přes email.

Akce probíhá bez registrace!

Sdílet událost

bottom of page