top of page

so 01. 6.

|

Bystřice po Hostýnem, SH Sušil

Bystřice p. H. - Dvoudenní seminář rozvoje jasnovidných schopností, bdělého snu a vytělesnění

Hostýnská hora je zajímavé silové místo, kde se koncentruje především zemská energie. Je to místo velmi vhodné k aktivaci léčitelských schopností, nácviku vytělesnění, komunikaci s vyššími sférami existence i netělesnými entitami a průvodci. To vše nás čeká i s náležitou ochranou pro tyto aktivity.

Bystřice p. H. - Dvoudenní seminář rozvoje jasnovidných schopností, bdělého snu a vytělesnění
Bystřice p. H. - Dvoudenní seminář rozvoje jasnovidných schopností, bdělého snu a vytělesnění

Čas a místo

01. 6. 2024 10:00 – 02. 6. 2024 17:00

Bystřice po Hostýnem, SH Sušil, Fryčajova 901, 768 61 Bystřice pod Hostýnem, Česko

O události

Dvoudenní intenzivní seminář pokročilých technik v Bystřici pod Hostýnem

Půjde o výjimečný seminář speciálních technik, které má Petr připravené jen pro tuto zónu. Program doporučujeme projít celý dvoudenní, protože cvičení na sebe budou navazovat. Výuka je vhodná pro ty, kteří si chtějí rozvinout nadstandardní schopnosti ve svém životě. Jedná se o schopnost sebeléčení i léčení druhých na dálku. Dále rozvinutí spirituální vnímavosti, intuice a schopnosti chápat a přijímat důležité informace z vyšších sfér existence. Tzv. jasnozření. K těmto technikám patří i výuka komunikace s jemnohmotnými a učitelskými bytostmi.

Oba dny budou velmi nabité a stiheneme toho hodně. Dalším důležitým cvičením bude vedené vytělesňování, neboli vědomé opouštění těla, vyzkoušíme také techniku bdělého snu a v neposlední řadě tzv "nahlížení do své hlubinné paměti".

Seminář je dvoudenní, první den se koná od 10:00 do 18:00 a druhý den od 9:00 do 17:00

O silovém místě Hostýn

Hostýnská hora je zajímavé silové místo, kde se především silně koncentruje zemská energie. Je to místo velmi vhodné k léčení a také k aktivaci léčitelských schopností. V tomto silovém místě se především snadno aktivizuje  a zbavuje bloků naše srdeční centrum. Jsou známy léčivé vlastnosti vody, která na této hoře vyvěrá. Silové ohnisko hory Hostýn je součástí celého řetězce podobných ohnisek, který se táhne přibližně do oblasti Turzovky na Slovensku . Kdysi zde byla řada staroslovanských spirituálních center. Energetická ohniska jsou většinou identická s jednotlivými horami, často homolovitého tvaru. Energie Hostýna je Jinová- ženská . Jinová a zemská energie převládá v celém beskydsko- hostýnském řetězci energetických center. Celkově má tento energetický prostor schopnost účinně čistit naše biopole. Napomáhají tomu i rozsáhlé bukové a smrkové ,lesy, kterými jsou tyto kopce pokryty. Zvláště hluboké smrkové lesy mají schopnost naše energetické tělo doslova "vyprat". Buk funguje také jako silné energetický donor. V silové zóně Hostýn i ve vhodných oblastech severních Beskyd proběhla už celá řada seminářů PCH.

Seminář se uskuteční v energeticky silné a zajímavé zóně - pod známým poutním místem Sv.Hostýn. Již v předkřesťanských dobách bylo toto místo silně využíváno jak druidy, tak staroslovanskými  volchvy a kněžkami. Kopec Hostýn je průsečíkem několika silných zemských energií, která usnadňuje léčení a revitalizaci ale také revitalizuje a může podpořit rozvoj nadstandartních schopností

------------

Registrace návštěníků:

- Pokud chcete mít jistotu místa, přihlašte se dopředu na email: vltavalabe@gmail.com

- Napište nám své jméno, telefon, email a na který den se hlásíte

Cena dvoudenního semináře: 3600,- Kč (150,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Seminář začíná v 10h, otevřeno bude od 9h, konec kolem 20h. Druhý den začátek v 9h a konec cca v 17h.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů, také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství.

Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Ubytování je individuální.

REGISTRACE je možná zde: vltavalabe@gmail.com

Sdílet událost

bottom of page