top of page

ne 16. 7.

|

Tělocvična PF JU, Na sádkách 305, ČB

České Budějovice - Posílení vůle a úspěchu, harmonizace vztahů a obřad hojnosti "El Dorado"

Velmi nabitý seminář, který se soustředí na posuny v základních třech oblastech života. Zaktivujeme si centrum vůle pro dosahování cílů, poté dojde k pročištění a harmonizaci vztahových zátěží a nakonec použijeme techniku hlubokého ukotvení se ve stavu životní hojnosti, mocný obřad „El Dorado“.

České Budějovice - Posílení vůle a úspěchu, harmonizace vztahů a obřad hojnosti "El Dorado"
České Budějovice - Posílení vůle a úspěchu, harmonizace vztahů a obřad hojnosti "El Dorado"

Čas a místo

16. 7. 2023 10:00 – 18:00 SELČ

Tělocvična PF JU, Na sádkách 305, ČB

O události

Mikroseminář - Posílení vůle a úspěchu, harmonizace vztahů a obřad hojnosti "El Dorado"

Velmi nabitý seminář, který se soustředí na posuny v základních třech oblastech života. Zaktivujeme si centrum vůle pro dosahování cílů, poté dojde k pročištění a harmonizaci vztahových zátěží a nakonec použijeme techniku hlubokého ukotvení se ve stavu životní hojnosti, mocný obřad „El Dorado“. Seminář je vhodný pro začátečníky i pokročilé, techniky jsou univerzální a doporučujeme je praktikovat zvláště na společném semináři, kde je účinnost cvičení zpravidla několikanásobná. 

Registrace návštěníků:

- Pokud chcete mít jistotu místa, přihlašte se dopředu na email: akcepchcb@gmail.com

- Napište nám své jméno, telefon, email a na který den se hlásíte

Cena mikrosemináře jednodenního: 1800,- Kč (75,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Mikroseminář začíná v 10 hodin, otevřeno bude od 9 hodin a končit budeme kolem 18 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů, také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství.

Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Ubytování je individuální.

REGISTRACE je možná zde: akcepchcb@gmail.com

Sdílet událost

bottom of page