top of page

so 29. 7.

|

Tenisová hala SPORTPARK HIT

Hradec K. - Komplexní čistění, léčení a revitalizace

Rádi bychom Vás pozvali na společné setkání, kde se první den zaměříme na odstraňování zdrojů chorob a kořenů dalších životní obtíží. Použijeme andskou techniku čištění světlem a odsávání negativních bloků Zemí a nabíjení se léčivou energií "Božského ohně". Jde o základ pro úspěšný a zdravý život.

Hradec K. - Komplexní čistění, léčení a revitalizace
Hradec K. - Komplexní čistění, léčení a revitalizace

Čas a místo

29. 7. 2023 10:00 – 18:00

Tenisová hala SPORTPARK HIT, Hradecká 775/115 (Křižovatka se Štefánikovou), Hradec Králové, Třebeš, 500 11

O události

Mikrosemiář v Hradci Králové - Komplexní Léčení, čištění a revitalizace

Rádi bychom Vás pozvali na společné setkání, kde se první den zaměříme na odstraňování zdrojů chorob a kořenů dalších životní obtíží. Použijeme andskou techniku čištění světlem a odsávání negativních bloků Zemí a nabíjení se léčivou energií "Božského ohně". Jde o základ pro úspěšný a zdravý život. Seminář je vhodný pro začátečníky i pro pokročilé, tato cvičení jsou nesmírně důležitá pro celou vaší duchovní praxi ale i běžný život i když se o jemnohmotný svět jinak nezajímáte. Jejich účinost je prověřená tisíci lety původních spirituálních a léčebných systémů.

Registrace návštěníků:

- Pokud chcete mít jistotu místa, přihlašte se dopředu na email: vltavalabe@gmail.com

- Napište nám své jméno, telefon, email a na který den se hlásíte

Cena mikrosemináře jednodenního: 1800,- Kč (75,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Mikroseminář začíná v 10 hodin, otevřeno bude od 9 hodin a končit budeme kolem 18 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů, také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství.

Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Ubytování je individuální.

REGISTRACE je možná zde: vltavalabe@gmail.com

Sdílet událost

bottom of page