top of page

ne 08. 10.

|

Hotel S'Entrador Playa & Spa,

Mallorca - očistný, revitalizující a transformační týden - 1 skupina

Seberozvojový týden na Mallorce s Petrem Chobotem. Tento seminář kombinuje ozdravné terapie a iniciaci pozitivních změn v základních životních sférách. Pracuje se v hale a v přírodě. Petr může individuálně provést diagnostiku. Přihlášky na: spanelsko@petrchobot.com

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Mallorca - očistný, revitalizující a transformační týden - 1 skupina
Mallorca - očistný, revitalizující a transformační týden - 1 skupina

Čas a místo

08. 10. 2023 10:00 – 15. 10. 2023 10:00

Hotel S'Entrador Playa & Spa, , Avinguda Cala Agulla, 123, 07590 Cala Agulla, Islas Baleares, Španělsko

O události

Seberozvojový a ozdravující týden na Mallorce

S radostí si Vás dovolujeme pozvat na zcela nový seminář na ostrově Mallorca. Týdenní program je koncipován tak, aby došlo k maximální očistě a regeneraci organizmu a zároveň k optimalizaci základnéch sfér lidského života. Budeme se věnovat oblasti vztahů, ale i rozvoji Vaší spirituální "osobnosti". Během týdne budou uskutečněny speciální rituály na ukotvení se ve stavu hojnosti a prosperity a též vytvořena mocná individální ochrana.

Pracuje se u moře, v přírodě i pohodlné hale. Ubytování je zajištěno v krásném hotelu S'Entrador Playa & Spa, který byl vybrán s ohledem na výjimečnou lokalitu. Nachází se v bezprostřední blízkosti dlouhé přírodní pláže Calla Agulla a přilehlé přírodní rezervace plné piniových lesů a skalních útesů na východní straně Mallorcy. Vše je v příjemné docházkové vzdálenosti. Čtyřhvězdičkový hotel nabízí moderní a velmi luxusní prostředí, jsou tu k dispozici mnohé sportovní, spa a welness aktivity. Sauna, bazény, vířivky, fitness atd. K pobytu máme klasickou polopenzi, snídaně i večeře jsou formou švédských stolů s velkým množstvím zdravých místních pokrmů.

Doporučujeme Vám si prohlédnout stránky hotelu: https://www.serranohotels.com/en/hotelsentradorplaya

Pro meditace, které budou probíhat ráno po snídani a večer před večeří, máme k dispozici plně klimatizovanou a pohodlnou halu. Perfektně se zde pracuje i v přírodě, na zajímavé procházky a venkovní rituály je možné chodit neomezeně (možné aktivity: nabíjení a čištění Zemí, čištění v moři, kruh síly, zakopávání křišťálů, nabíjení Khujas atd..). 

Pobyt nenabízíme jako cestovní kancelář, abychom Vám mohli zprostředkovat co nejlepší celkovou cenu. Proto si budete letenku a autobus z/na letiště hradit sami. Se vším Vám poradíme, navedeme vás a autobusy necháme přistavit v potřebnou dobu. 

Cena za týdenní pobyt je: 4 500 Kč kurzovné + 12 500,- Kč ubytování s polopenzí + cca 1 200 Kč autobus z letiště a zpět. K tomu si sami zakoupíte letenku (cca 5 - 6000,-, záleží jak poletíte) / CELKEM: cca 24 000,- / 1000 EUR

Nezapomeňte si také s sebou něco vzít jako kapesné :)

Pokud se chcete zůčastnit pobytu postupujte prosím následovně:

1 KROK - zaslání přihlášky

Zašlete na email spanelsko@petrchobot.com přihlášku. Tzn. napište tam prosím:

- Vaše jméno a příjmení

- Váš telefon a email

- na jaký pobyt se hlásíte (od kdy do kdy + číslo pobytu "1")

- Vaše zdravotní obtíže či omezení a případně foto pro diagnostiku

- přání s kým chcete bydlet - uveďte jméno (ubytování bude na pokojích po dvou)

Pokud bude vše v pořádku, přijde Vám potvrzovací email s platebními údaji za ubytování (kurzovné se bude platit až na místě). Po zaplacení můžete přistoupit k druhému kroku.

2 KROK - zajištění letenky

Vyhledejte vhodný let a zakupte zpáteční letenku, doporučujeme stránky: letuska.cz, skyscanner.cz, studentagency.cz, pelikan.cz.

Kdo bude potřebovat pomoci, obrátí se na nás na stejném emailu.

- cílová destinace je : PMI, Letiště Palma de Mallorca. 

- pro první skupinu je nutný přílet do Palmy 8.10. a odlet z Palmy 15. 10. (oboje ideálně odpoledne)

- Většina z vás poletí z Prahy, ale vhodná je i Vídeň (bývá cenově výhodnější)

- nezapomeňte si objednat letenku samozřejmě se zavazadlem :)

3 KROK - zaslání údajů o letu

- až budete mít zajištenou letenku, zašlete nám na: spanelsko@petrchobot.com přesné časy odletu a příletu tam i zpět. Takto budeme moci pro Vás připravit na letiště odvoz a také vás přímo tam navigovat. Kdo údaje nezašle, vzdává se možnosti asistence při přepravě do hotelu.

- UPOZORNĚNÍ A STORNA:

Storna ubytování je možné provádět do 8. 9. 2023. Poté už návrat prostředků negarantujeme.

Připomínáme, že nejsme cestovní kancelář a nezajišťujeme služby cestovního ruchu, za případné reklamace nemůžeme zodpovídat. Cestu si zajišťujete sami pouze s naší dobrovolnou asistencí. Služby hotelu si pořádně prohlédněte, zakoupením ubytování s nimi vyjadřujete souhlas. 

Upozorňujeme, že nebude možné si zakopit samostatný kurz bez ubytování, kapacita sálu je omezena.

4 KROK - co s sebou?

- sbalte si prosím potřeby pro meditaci a relaxační práci v leže. Tzn. pohodlnou nafukovací karimatku, přikrývku, polštářek atp.

- dále potřeby pro ležení u moře a v přírodě (klasickou karimatku) a plavky, přezůvky do vody, příp. šnorchl

- dostatek letního, ale i teplejšího oblečení, určitě pláštěnku - ať jste připraveni na cokoliv

- kosmetiku a mléka na opalování lze zakoupit na místě

- hrníček či termolahev na čaje

- dostatek peněz: na kapesné (doporuřujeme 50-100EUR, ale záleží na Vás)

5 KROK - odlet

- na letiště se dostavte min. 2 hodiny před odletem, kdo to zvládne, může se odbavit online.

- Doporučujeme také pro ty, kteří si nejsou jistí pohybem na letištích se propojit přes FB skupinu Mosoq Karpay s ostatními účastníky a spojit se při cestě do skupinky. Nicméně není se čeho obávat, letiště na Mallorce je malé a jednoduché :)

- Na cílovém letišti v Palmě pro Vás objednáme odvoz do hotelu. K dispozici bude naše asistentka a telefon kam můžete v případě potřeby volat. Nutno před tím zaslat údaje o Vašem letu - viz. výše.

Časový harmonogram a plán meditací:

V den příjezdu v neděli máme zajištěnou večeři, ovšem pokud dojde k pozdnímu příjezdu z letiště, raději si vezměte jídlo s sebou. 

V pondělí začínáme snídaní a po ní bude první meditace v hale, která se nachází přímo v hotelu. Přes den je osobní volno a možnost jít na pláž nebo do přírody. Následuje večerní meditace a večeře. Takto to bude probíhat každý den až do dne posledního v neděli, kdy Vás dopoledne pomůžeme dopravit na letiště. Poslední den meditace již neprobíhají.

O energetické práci s Petrem Chobotem:

Léčebné meditace PCH vycházejí z indiánského spirituálního systému MOSOQ KARPAY. Základem je technika SAMINCHUKUY, během které se skrze korunní centrum lze napojit na v podstatě nevyčerpatelné zdroje univerzálně léčivé energie. Tato technika je často doplněna technikami HUCHA - MIKHUY, které dokáží spolehlivě odstranit z těla a biopole škodlivou energii. PCH se učil tyto techniky u andských a amazonských šamanů od roku 1995. Přenos velkého množství léčivé energie naráz se učil zdokonalovat také u nejúspěšnějších léčitelů v Brazílii a na Filipínách.

Během léčebné meditace řízené PCH se v prvé řadě vytvoří velmi silné energetické pole v určitém místě. Toto energetické pole obklopí účastníka jako jakási bublina. Přitom se tělo účastníka naplní energií z vyšší dimenze. Bublina odstiňuje účastníky od zákonů okolního „matrixu”, od zákonů světa kolem. Do bubliny proudí energie skrze koridory otevřené do vyšších dimenzí. (Skrze tyto koridory mají mimo jiné volný přístup také bytosti Světla, které s účastníky léčebné meditace mohou intenzivně pracovat.) PCH zdůrazňuje, že léčivá energie nepochází od něho, jsou to výhradně síly z vyšších dimenzí, které léčí. PCH se považuje pouze za dočasného prostředníka těchto sil během meditace. Během této práce se PCH nachází ve stavu kontrolovaného transu - a jako "médium" pak přesněji naviguje účastníky meditace. Velmi zajímavým efektem těchto meditací je jakési nařeďování fyzické hmoty lidského těla uvnitř energetické bubliny energiemi z vyšší dimenze. Díky tomuto naředění se fyzické tělo stává (jak to lze i subjektivně vnímat) jakoby průhledným, velmi lehkým a velmi tvárným. Následně s ním začíná energie intenzivně pracovat a odstraňovat veškeré bloky a negativní programy. Dochází k intenzivnímu čištění. Do vyčištěného biopole a orgánů člověka poté mocně proudí nová vitalizující energie.

Tato energie je naprogramovaná, živá a inteligentní. V určité fázi práce začne tvořit v těle a v energetickém systému účastníka zvláštní světelné shluky. Tyto shluky začínají často pulsovat a teplota těchto shluků roste. Shluky se formují přesně v těch místech lidského těla, vědomí a energetického systému, která potřebují být vyléčena, harmonizována nebo nějak proměněna. Shluky do sebe nasávají a spalují poslední zbytky negativní energie a negativních kódů a energetických bloků. Shluky do sebe soustřeďují stále víc energie až se rozzáří do oslepivého jasu - tak, že v těchto částech těla účastník někdy pociťuje silný žár. Energetické shluky transformují tělo a další úrovně lidské bytosti a čistí je a posilují až do úplného vyléčení a odstranění problémů. Shluk se může vytvořit kdekoliv v těle a nebo v jakémkoliv energetickém centru. Místo vytvoření shluku je naprosto nenáhodné, shluk je tvořen živou a inteligentní energií, která je naprogramována k tomu, aby vyhledala a doslova smazala problém. Během léčebné meditace je každému účastníku dodávána specifická vysokofrekvenční energie (SAMI KAWSAY), která dokáže dokonce restrukturalizovat poškozené orgány a tkáně. Tato energie mění a formuje tělo na subkvantové úrovni. Šamani, stejně jako brazilští a filipínští léčitelé věří, že tato energie dokáže doslova odhmotňovat a zhmotňovat buňky a celé buněčné systémy během neuvěřitelně krátké doby - někdy během okamžiku. Tento druh energie, který pochází z velmi vysokého zdroje, odstraňuje bez rozdílu VŠECHNY negativní energie - i ty, které nazýváme jako karmické nebo rodové. Tímto způsobem lze doslova vygumovat zárodky a příčiny nejen současných, ale i budoucích chorob, ale dokonce také zárodky a příčiny nežádoucích životních situací.

ENERGIE SAMI KAWSAY SE NEPTÁ NA TO, ZDA SI NĚKDO VYLÉĆENÍ "ZASLOUŽÍ" NEBO NE, NEPTÁ SE NA TO, JAK SE V KOMKOLI VYTVOŘILO OHNISKO NEGATIVNÍ ENERGIE - ČISTÍ A LÉČÍ NAPROSTO KAŽDÉHO BEZ ROZDÍLU. Tato energie přichází z tak vysokého zdroje, že jakákoli naše "karma" je jí naprosto lhostejná. Tuto energii lze chápat jako protipól karmy, jako sílu, tradičně označovanou jako MILOST.

Během léčebných meditací jsou tedy efektivně odstraňovány skryté negativně působící kódy z těla, biopole, energetických center i podvědomí. PCH v této souvislosti zdůrazňuje: ODSTRANIT LZE JAKÝKOLIV PROBLÉM ať vám říká kdokoli cokoli. EXISTUJÍ TISKRÁT MOCNĚJŠÍ SÍLY, NEŽ NAPŘ.KARMA ČI RODOVÉ ENERGIE - jde o síly MILOSTI, SVĚTLA, všudypřítomného božského HYPERVĚDOMÍ, v němž jsme neustále obsaženi, "andělské" síly pozitivních světelných tvorů z vesmírů vyšší hustoty atd... Prostě VYLÉČIT LZE za správných podmínek VŠE a je v našem zájmu, abychom tomu konečně dokázali uvěřit. Během léčebných meditací dochází také k maximální REVITALIZACI, obnově všech tělesných ale také tvůrčích a pracovních sil. Proto je doporučujeme i všem oslabeným a vyčerpaným.

Sdílet událost

bottom of page