top of page

ne 08. 10.

|

Hotel S'Entrador Playa & Spa,

Mallorca - očistný, revitalizující a transformační týden - 1 skupina

Seberozvojový týden na Mallorce s Petrem Chobotem. Tento seminář kombinuje ozdravné terapie a iniciaci pozitivních změn v základních životních sférách. Pracuje se v hale a v přírodě. Petr může individuálně provést diagnostiku. Přihlášky na: spanelsko@petrchobot.com

Mallorca - očistný, revitalizující a transformační týden - 1 skupina
Mallorca - očistný, revitalizující a transformační týden - 1 skupina

Čas a místo

08. 10. 2023 10:00 – 15. 10. 2023 10:00

Hotel S'Entrador Playa & Spa, , Avinguda Cala Agulla, 123, 07590 Cala Agulla, Islas Baleares, Španělsko

O události

Seberozvojový a ozdravující týden na Mallorce

S radostí si Vás dovolujeme pozvat na zcela nový seminář na ostrově Mallorca. Týdenní program je koncipován tak, aby došlo k maximální očistě a regeneraci organizmu a zároveň k optimalizaci základních sfér lidského života. Budeme se věnovat oblasti vztahů, ale i rozvoji Vaší spirituální "osobnosti". Během týdne budou uskutečněny speciální rituály na ukotvení se ve stavu hojnosti a prosperity a též vytvořena mocná individální ochrana.

Pracuje se u moře, v přírodě i pohodlné hale. Ubytování je zajištěno v krásném hotelu S'Entrador Playa & Spa, který byl vybrán s ohledem na výjimečnou lokalitu. Nachází se v bezprostřední blízkosti dlouhé přírodní pláže Calla Agulla a přilehlé přírodní rezervace plné piniových lesů a skalních útesů na východní straně Mallorcy. Vše je v příjemné docházkové vzdálenosti. Čtyřhvězdičkový hotel nabízí moderní a velmi luxusní prostředí, jsou tu k dispozici mnohé sportovní, spa a welness aktivity. Sauna, bazény, vířivky, fitness atd. K pobytu máme klasickou polopenzi, snídaně i večeře jsou formou švédských stolů s velkým množstvím zdravých místních pokrmů.

Doporučujeme Vám si prohlédnout stránky hotelu: https://www.serranohotels.com/en/hotelsentradorplaya

Pro meditace, které budou probíhat ráno po snídani a večer před večeří, máme k dispozici plně klimatizovanou a pohodlnou halu. Perfektně se zde pracuje i v přírodě, na zajímavé procházky a venkovní rituály je možné chodit neomezeně (možné aktivity: nabíjení a čištění Zemí, čištění v moři, kruh síly, zakopávání křišťálů, nabíjení Khujas atd..). 

Pobyt nenabízíme jako cestovní kancelář, abychom Vám mohli zprostředkovat co nejlepší celkovou cenu. Proto si budete letenku a autobus z/na letiště hradit sami. Se vším Vám poradíme, navedeme vás a autobusy necháme přistavit v potřebnou dobu. 

Cena za týdenní pobyt je: 4 500 Kč kurzovné + 13 000,- Kč ubytování s polopenzí + 40 EUR (cca 1 000) Kč autobus z letiště a zpět. K tomu si sami zakoupíte letenku (cca 6000,-, záleží jak poletíte) / CELKEM: cca 24-25 000,- / 1000-1050 EUR

Nezapomeňte si také s sebou něco vzít jako kapesné, autobusy nutno platit v EURECH.

Pokud se chcete zúčastnit pobytu postupujte prosím následovně:

1 KROK - zaslání přihlášky (co nejdříve)

Zašlete na email spanelsko@petrchobot.com přihlášku. Tzn. napište tam prosím:

- Vaše jméno a příjmení

- Váš telefon a email

- na jaký pobyt se hlásíte (od kdy do kdy + číslo pobytu "1")

- Vaše zdravotní obtíže či omezení a případně foto pro diagnostiku

- přání s kým chcete bydlet - uveďte jméno (ubytování bude na pokojích po dvou)

Pokud bude vše v pořádku, přijde Vám potvrzovací email s platebními údaji za ubytování (kurzovné se bude platit až na místě). Po zaplacení můžete přistoupit k druhému kroku.

2 KROK - zajištění letenky (můžete během léta)

Vyhledejte vhodný let a zakupte zpáteční letenku, doporučujeme stránky: letuska.cz, skyscanner.cz, studentagency.cz, pelikan.cz.

Kdo bude potřebovat pomoci, obrátí se na nás na stejném emailu.

- cílová destinace je : PMI, Letiště Palma de Mallorca. 

- pro první skupinu je nutný přílet do Palmy 8.10. a odlet z Palmy 15. 10. (oboje ideálně odpoledne)

- Většina z vás poletí z Prahy, ale vhodná je i Vídeň (bývá cenově výhodnější)

- nezapomeňte si objednat letenku samozřejmě se zavazadlem :)

- kdo nemáte cestovní pojištění, doporučujeme si jej na týden zřídit

3 KROK - zaslání údajů o letu (nejpozději do 8.9.)

- až budete mít zajištenou letenku, zašlete nám na: spanelsko@petrchobot.com přesné časy odletu a příletu tam i zpět. Takto budeme moci pro Vás připravit na letiště odvoz a také vás přímo tam navigovat. Kdo údaje nezašle, vzdává se možnosti asistence při přepravě do hotelu.

- UPOZORNĚNÍ A STORNA:

Storna ubytování je možné provádět do 8. 9. 2023. Poté už návrat prostředků negarantujeme.

Připomínáme, že nejsme cestovní kancelář a nezajišťujeme služby cestovního ruchu, za případné reklamace nemůžeme zodpovídat. Cestu si zajišťujete sami pouze s naší dobrovolnou asistencí. Služby hotelu si pořádně prohlédněte, zakoupením ubytování s nimi vyjadřujete souhlas. 

Upozorňujeme, že nebude možné si zakoupit samostatný kurz bez ubytování, kapacita sálu je omezena.

4 KROK - co s sebou?

- sbalte si prosím potřeby pro meditaci a relaxační práci v leže. Tzn. pohodlnou nafukovací karimatku, přikrývku, polštářek atp.

- dále potřeby pro ležení u moře a v přírodě (klasickou karimatku) a plavky, přezůvky do vody, příp. šnorchl

- dostatek letního, ale i teplejšího oblečení, určitě pláštěnku - ať jste připraveni na cokoliv

- kosmetiku a mléka na opalování lze zakoupit na místě

- hrníček či termolahev na čaje

- dostatek peněz: na kapesné (doporučujeme od 50EUR, ale záleží na Vás)

5 KROK - odlet

- na letiště se dostavte min. 2 hodiny před odletem, kdo to zvládne, může se odbavit online.

- Doporučujeme také pro ty, kteří si nejsou jistí pohybem na letištích se propojit přes FB skupinu Mosoq Karpay s ostatními účastníky a spojit se při cestě do skupinky. Nicméně není se čeho obávat, letiště na Mallorce je malé a jednoduché :)

- Na cílovém letišti v Palmě pro Vás objednáme odvoz do hotelu. K dispozici bude naše asistentka a telefon kam můžete v případě potřeby volat. Nutno před tím zaslat údaje o Vašem letu - viz. výše.

Časový harmonogram a plán meditací:

V den příjezdu v neděli máme zajištěnou večeři, ovšem pokud dojde k pozdnímu příjezdu z letiště, raději si vezměte jídlo s sebou. 

V pondělí začínáme snídaní a po ní bude první meditace v hale, která se nachází přímo v hotelu. Přes den je osobní volno a možnost jít na pláž nebo do přírody. Následuje večerní meditace a večeře. Takto to bude probíhat každý den až do dne posledního v neděli, kdy Vás dopoledne pomůžeme dopravit na letiště. Poslední den meditace již neprobíhají.

O energetické práci s Petrem Chobotem:

Léčebné meditace Petra Chobota vycházejí z indiánského spirituálního systému Mosoq Karpay. Petr se učil tyto techniky u andských a amazonských šamanů od roku 1995 a v terapeutické práci se dále zdokonaloval u úspěšných léčitelů v Brazílii a na Filipínách.

Dnes používá šamanské techniky ve spojení s vedenými biologicky cílenými imaginacemi, které jsou zcela vědecky ověřené a uznávané jako mocný nástroj změny lidského podvědomí a souvisejícího "modu" prožívání lidského života. Dá se říci, že Petr ve své práci dosáhl originální syntézy vědeckého kritického přístupu a vybraných funkčních technik původní indiánské práce, která nezná zbytečná dogmata a mýty moderního "esoterického" konzumu. Zdá se, že zásadních životních proměn lze dosáhnout bez ezoterní víry a bombastických příběhů. Indiánské učení je prosté, jde "ke zdroji" a pracuje jen s těmi nejúčinějšími technikami, které souvisí se stavem tzv. energetických "uzlů" nebo center našeho biopole. Biopole se dá nazvat i jakýmsi mentálně-emočním tělem, které prostupuje to fyzické. Stále se objevují nové a nové důkazy o tom, že tato předpokládaná vnitřní architektura nebo chete-li "tělo" má velký dopad nejen na stav lidské psýché, ale díky psychosomatickým souvislostem i na oblast zdraví. Proto Petr při svých cvičeních často řeší např. téma zlepšení partnerských vztahů, ale mnoho lidí hlásí i "mimoděk" zlepšení ve zdánlivě nesouvisející zdravotní sféře. A samozřejmě to může fungovat i obráceně. 

Každý seminář těchto technik je specifický a meditace neboli vědomé zaměření vždy "zpracovává" určitá témata. Na Mallorce je velmi příhodné prostředí pro tzv. očistu od různých protichůdných tendencí a "blokád" našeho vnitřního těla a následné uvolnění osobní síly pro další potřebné změny a životní optimalizace. Proto se dá tento pobyt považovat za takový životní restart jak pro lidi oslabené nemocemi, tak psychicky přetížené a vyčerpané. A také samozřejmě ty, co se tzv. potřebují "pohnout dále" a hledají nový životní impulz a vizi.

Jste srdečně zváni.

Petr Chobot a celý produkční tým 

Sdílet událost

bottom of page