top of page

út 05. 2.

|

Praha, TJ Pankrác

Mikrosem. harmonizace vztahů a partner. vztahy (1)

Mikroseminář zaměřený na harmonizaci vztahů a partnerské vztahy bude sestávat z cvičení zaměřených na rozvoj centra v hrudi a v pánvi tak, aby byli optimálně vyřešeny mezilidské vztahy, partnerské vztahy a sexualita. Registrace na: vltavalabe@gmail.com

Registration is Closed
See other events
Mikrosem. harmonizace vztahů a partner. vztahy (1)
Mikrosem. harmonizace vztahů a partner. vztahy (1)

Datum a místo konání

05. 2. 2019 11:57 – 15:57

Praha, TJ Pankrác, Lomnického 1071/1, 140 00 Praha 4-Nusle, Czechia

Detaily akce

Mikroseminář zaměřený na harmonizaci vztahů a partnerské vztahy

Mikroseminář zaměřený na harmonizaci vztahů a partnerské vztahy bude sestávat z cvičení zaměřených na rozvoj centra v hrudi a v pánvi tak, aby byli optimálně vyřešeny mezilidské vztahy, partnerské vztahy a sexualita.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství.

Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Na seminář je třeba se předem přihlásit a rezervovat si tím místo. Pokud se rozhodnete svou účast zrušit, prosím co nejdříve nám to nahlašte, abyste uvolnili místo dalším zájemcům. Děkujeme.

Mikroseminář začíná v 10 hodin, otevřeno bude od 9 hodin a končit budeme kolem 18 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů, také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Cena mikrosemináře jednodenního: 1000,- Kč (40,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Více informací nebo registrace zde: vltavalabe@gmail.com

Share This Event

bottom of page