top of page

ne 09. 6.

|

Praha, Sportovní hala Jižní Město

Mikroseminář harmonizace vztahů s Donem Sergiem

Petr Chobot se známým peruánským šamanem Donem Sergiem se zaměří na harmonizaci vztahů a partnerské vztahy. Bude cílit především na rozvoj centra v hrudi a v pánvi tak, aby byli optimálně vyřešeny mezilidské vztahy, partnerské vztahy a sexualita. BEZ REGISTRACE!

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Mikroseminář harmonizace vztahů s Donem Sergiem
Mikroseminář harmonizace vztahů s Donem Sergiem

Čas a místo

09. 6. 2019 10:00 – 18:00

Praha, Sportovní hala Jižní Město, Květnového vítězství 2233/52, Praha 4, Chodov

O události

Mikroseminář s Donem Sergiem zaměřený na harmonizaci vztahů a partnerské vztahy

Mikroseminář zaměřený na harmonizaci vztahů a partnerské vztahy bude sestávat z cvičení rozvoje centra v hrudi a v pánvi tak, aby byli optimálně vyřešeny veškeré mezilidské vztahy a sexualita.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství.

Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Mikroseminář začíná v 10 hodin, otevřeno bude od 9 hodin a končit budeme kolem 18 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů, také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Cena mikrosemináře jednodenního: 1500,- Kč (60,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Tento seminář probíhá bez registrace.

Sdílet událost

bottom of page