top of page

po 23. 9.

|

Ostrava, Sports Hall Sareza

Mikroseminář léčení (1)

Abychom mohli normálně žít a bez omezeni rozvíjet naše schopnosti je podstatné abychom měli v pořádku naše zdraví. Pokud je naše mysl neustále zaměstnávaná starostmi o něj, naše pozornost je odváděna a nemůžeme naplno rozvíjet schopnosti a potenciál své duše.

Registration is Closed
See other events
Mikroseminář léčení (1)
Mikroseminář léčení (1)

Čas a místo

23. 9. 2019 11:00 – 15:00

Ostrava, Sports Hall Sareza, Hrušovská 2953/15, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, Czechia

O události

Mikroseminář zaměřený na léčení

Abychom mohli normálně žít a bez omezeni rozvíjet naše schopnosti je podstatné abychom měli v pořádku naše zdraví. Pokud je naše mysl neustále zaměstnávaná starostmi o něj, naše pozornost je odváděna a nemůžeme naplno rozvíjet schopnosti a potenciál své duše. Proto se Petr rozhodl zrealizovat mikroseminář zaměřený na léčení.

Na tomto mikrosemináři budou použity intenzivní techniky zaměřené na léčení, čištění, revitalizaci a omlazení organizmu.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství. Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Na seminář je třeba se předem přihlásit a rezervovat si tím místo. Pokud se rozhodnete svou účast zrušit, prosím co nejdříve nám to nahlašte, abyste uvolnili místo dalším zájemcům. Děkujeme.

Mikroseminář začíná v 10 hodin, otevřeno bude od 9 hodin a končit budeme kolem 17 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů, také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Cena mikrosemináře jednodenního: 900,- Kč (36,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

meditacePCH.ov@seznam.cz

Sdílet událost

bottom of page