top of page

so 25. 5.

|

Nitra, Mestská športová hala

Mikroseminář léčení s Donem Sergiem

Petr Chobot se známým peruánským šamanem Donem Sergiem sestaví program mikrosemináře tak, aby obsahoval očistu tělesného biopole, léčebnou část a také techniky zvýšeného vědomého vnímání a harmonizace osobního života. BEZ REGISTRACE!

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Mikroseminář léčení s Donem Sergiem
Mikroseminář léčení s Donem Sergiem

Čas a místo

25. 5. 2019 10:00 – 18:00

Nitra, Mestská športová hala, Dolnočermánska 105, 949 01 Nitra, Slovensko

O události

Mikroseminář s Donem Sergiem

Mikroseminář bude sestávat ze cvičení zaměřených na rozvoj energetických center, která zodpovídají za všechny sféry života každého jedince. Cvičení budou zaměřená na optimální řešení trvalých problémů v oblasti materiální, vztahové, seberealizační a podobně. Dojde k očištění osobního biopole a nabití novou živou silou, která posune Vaše záměry a vize k hmotné realizaci. Meditace mají také obrovský pozitivní dopad na tělesnou regeneraci a dochází k léčení fyzických obtíží.

Konkrétní rozvrh jednotlivých cvičení bude upřesněn.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství.

Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Na seminář není třeba se předem hlásit. Místo pro konání akce bude mít dostatečnou kapacitu pro velký počet návštěvníků.

Mikroseminář začíná v 10 hodin, otevřeno bude od 9 hodin a končit budeme kolem 18 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů, také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Cena mikrosemináře jednodenního: 1500,- Kč (60,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Tento seminář probíhá bez registrace.

Sdílet událost

bottom of page