top of page

ne 29. 9.

|

Praha, Sportovní hala ZŠ Kunratice

Mikroseminář posílení záměru a hojnosti

Petr Chobot sestaví program mikrosemináře tak, aby obsahoval očistu tělesného biopole a následnou harmonizaci osobního života směrem k seberealizaci a hojnosti.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Mikroseminář posílení záměru a hojnosti
Mikroseminář posílení záměru a hojnosti

Čas a místo

29. 9. 2019 9:00 – 18:00

Praha, Sportovní hala ZŠ Kunratice, Předškolní 420/5, 148 00 Praha-Kunratice, Česko

O události

Mikroseminář posílení záměru a hojnosti

Mikroseminář bude sestávat ze cvičení zaměřených na rozvoj energetických center, která zodpovídají za všechny sféry života každého jedince. Cvičení budou zaměřená na optimální řešení trvalých problémů v oblasti materiální, vztahové, seberealizační a podobně. Dojde k očištění osobního biopole a nabití novou živou silou, která posune Vaše záměry a vize k hmotné realizaci. Meditace mají také obrovský pozitivní dopad na tělesnou regeneraci a dochází k léčení fyzických obtíží.

Konkrétní rozvrh jednotlivých cvičení bude upřesněn.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství.

Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Mikroseminář začíná v 9 hodin, otevřeno bude od 8:30 a končit budeme kolem 18 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů, také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Cena mikrosemináře jednodenního: 1000,- Kč (40,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Akce probíhá bez registrace!

Sdílet událost

bottom of page