top of page

so 08. 6.

|

Hala Gymnázium a SOŠ Mikulov

Mikulov - mikroseminář mapování osobní historie a nacházení smyslu současné inkarnace

Program setkání se zaměří na hluboké poznání sebe sama, své duše a své minulosti. Uskutečníme regrese do ranného dětství, stavu embrya i minulých životů. Naučíte se navštěvovat úseky své historie, což velmi pozitivně ovlivní Vaší současnost i budoucnost. Dojde i k posile osobnosti přes střed břicha.

Mikulov - mikroseminář mapování osobní historie a nacházení smyslu současné inkarnace
Mikulov - mikroseminář mapování osobní historie a nacházení smyslu současné inkarnace

Čas a místo

08. 6. 2024 10:00 – 18:00

Hala Gymnázium a SOŠ Mikulov, Komenského 7, 692 16 Mikulov, Česko

O události

Mikroseminář zaměřený na hlubinnou osobní regresi do minulosti

Program setkání se zaměří na hluboké poznání sebe sama, své duše a své minulosti. Uskutečníme regrese do ranného dětství, stavu embrya i minulých životů. Naučíte se navštěvovat úseky své historie, což velmi pozitivně ovlivní Vaší současnost i budoucnost. Dojde i k posile osobnosti přes střed břicha pro vědomější život v této inkarnaci. Doporučujeme všem i začátečníkům. Mikulovskou zónu můžete krásně využít i k individuální práci venku. Pálavské vrchy vhodně podporují naší spirituální praxi.

Registrace návštěníků:

- Pokud chcete mít jistotu místa, přihlašte se dopředu na email: vltavalabe@gmail.com

- Napište nám své jméno, telefon, email a na který den se hlásíte

Cena mikrosemináře jednodenního: 1800,- Kč (75,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Mikroseminář začíná v 10 hodin, otevřeno bude od 9 hodin a končit budeme kolem 18 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů, také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství.

Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Ubytování je individuální.

REGISTRACE je možná zde: vltavalabe@gmail.com

Sdílet událost

bottom of page