top of page

so 18. 2.

|

Czech - Peru

Peru - jarní expedice - BUDE VYHLÁŠENO

Petr Chobot a jeho tým pořádají pravidelné expedice do Peru na vybraná silová místa. Tato expedice bude více "akčnější než 2.a 3.expedice, více pohybově náročná a bude se celá odehrávat v magickém prostředí horské džungle. Součástí expedice jsou i rituály se šamany a léčebná a vědomá mentální práce

Registration is Closed
See other events
Peru - jarní expedice  - BUDE VYHLÁŠENO
Peru - jarní expedice  - BUDE VYHLÁŠENO

Datum a místo konání

18. 2. 9:00 – 19. 2. 9:00

Czech - Peru, Peru

Detaily akce

 Stručný popis programu: 

info od expedičního průvodce Dominika Táto skupina bude pracovať v 3 kľúčových zónach so zvýšeným potenciálom, v severnom Peru blízko hraníc s Ekvádorom: okolie mesta Chulucanas, jazerá Huaringas a pobrežie v oblasti Pacifického zlomu na úrovni mesta Piura.  Vo všetkých týchto lokalitách je častý výskyt paranormálnych javov rôzneho druhu (ufo, červie diery do iných realít). V Peru a okolitých krajinách sú potom jazerá Huaringas známe ako "miesto splnených prianí" a samotná šipibská šamanka dona Monica, ktorá nás bude so svojím šamanským kolegom, donom Ceciliom sprevádzať, mi vo svojom videní potvrdila túto črtu zóny.     Jazerá Huaringas sú vo výške 3 až 4 tisíc metrov, často tam prší a teplota klesá až k nule, pocitovo za dažďa, vetra a noci môže byť prenikavo chladno. Treba so sebou mať teplé, ale ľahké oblečenie (termo), nepremokavé teplé horské topánky, pončo do dažďa, plus čiapka a rukavice, teplý spacák, dobrú karimatku. Stany máme (samostatne alebo dvojice), sú dobré. Treba sa pripraviť na kempové podmienky a približne 3-4 noci v tomto pásme. Ďalšie asi 3-4 noci by sme mali pracovať v okolí samotného Chulucanas, ktoré leží v kotline pod náhornými plošinami s jazerami, je to polopúštna oblasť, klíma optimálna, skúsime nájsť zónu, kde to bude "nabité" pre našu prácu. Zase zrejme v stanoch. Posledné 3-4 dni budeme na pobreží Pacifického zlomu, tu bude predpokladám veľmi teplo, ale veterno, práca bude hojne doplňovaná kúpeľmi v oceáne. Pravdepodobne zase stany.   V presunoch medzi miestami skúsime nájsť nejaký lepší hotel na "zrekuperovanie našej civilizačnej skazenosti", veď čo by sme si bez nej počali, celkovo počítam asi 3-4 noci v hoteli v priebehu programu.    Počty dní sú orientačné, v praxi budeme rešpektovať aj okolnosti.     Zhrnutie potrebnej výbavy: Teplé veci: termo oblečenie - ľahké, spratné, včítane vode odolných trekingových topánok, teplej čiapky a rukavíc a kvalitný dlhý pršiplášť/pončo. Dobrá karimatka, teplý spacák. Kvalitnejší väčší ruksak, kde to všetko treba zbaliť, plus menší ruksak - osobný, ktorý budete stále nosiť so sebou. Veľké ruksaky s vecami pôjdu väčšinou terénnymi autami, alebo koňmi, ale treba byť pripravený občas si odniesť svoju hromádku potrebností.   Plážové veci: deka, uterák, plavky.   Dodatočná výbava proti zime (voda), slnku (oheň), vetru (vzduch) a neodolateľnej tiaži madre tierry podľa osobných predilekcií.     Priatelia, nech je nám spirit naklonený.     dp 

zde najdete veškeré detailní informace ohledně cesty do Peru s Petrem Chobotem. Celková cena expedice je 2 900 USD. Pokud se chcete přihlásit na expedici do Peru, postupujte prosím následovně:

Krok 1 ) Registrace a platba zálohy:

Zašlete na email peru@petrchobot.com žádost o registraci na expedici a přiložte svoje jméno, věk, číslo pasu, zdravotní potíže, pokud berete léky a aktuální foto.

Dále prosím zaplaťte zálohu 1 400 USD dle instrukcí, které Vám budou zaslány, nebo dle informací zde:

2101694995/2010

V českých korunách 33 600,- Kč 

v dolarech 1400USD 

v eurech 1270 ,- 

IBAN: CZ5520100000002101694995

SWIFT/BIC:  FIOBCZPPXXX

Majitel účtu:

Blue Bloom s.r.o., Rybná 716/24, 11000 Praha 1, Česká republika

Banka:

Fio banka, a.s., Millennium Plaza, V Celnici 10, 117 21 Praha 1

Po uhrazení zálohy zašlete čitelný scan/foto potvrzení z banky na peru@petrchobot.com. Pokud bude účast zrušena 7 dní před začátkem pobytu, je záloha nevratná. Pokud bude účast zrušena 14 dní před začátkem pobytu, je nevratná polovina zálohy.

Krok 2) Zajištění letenky:

Letenku si zajistíte sami, není zahrnuta do ceny expedice. Můžeme Vám ji pomoci objednat emailu expediceperu@gmail.com.

Cena z Prahy i Vídně se pohybuje od 25 000 - 38 000 Kč. Záleží kdy se letenka koupí. Ideální je nakupovat letenku cca měsíc před odletem. Také je nutné zařídit cestovní pojištění. To si opět můžete zařídit sami, nebo pokud si od nás necháte objednat letenku, objednáme jej současně s letenkou. Objednáváme jen základní pojištění, které zahrnuje víceméně jen zdravotní pojištění. Pojištění stojí cca 1 200 Kč.

Krok 3) Do Peru si připravte dostatečné vybavení a druhou část peněz v USD:

1500,- USD doplatek + 300,- USD kapesné pro Vaše potřeby. Je nutné si z kapesného zaplatit taxi a noc v hotelu po příletu, poplatek za expedici hradí náklady pouze po dobu expedice.

Krok 4) Obecné informace, prosím, prostudujte si před odletem:

- Očkování ani vízum není nutné.

- Není nutné umět cizí jazyk.

- Pobyty trvají cca 14 dní. Nejedná se o turistické výpravy.

Expedice jsou zaměřeny na:

1. hluboké sebepoznání (seznámení se s vlastní mocnou silou a podstatou, vhled do minulých životů, předkové...)

2. hlubokou očistu celého organismu a biopole včetně silné detoxikace

3. odstranění zdravotních problémů (šamanské vyčištění a posílení orgánů, buněk a těla)

4. odstranění životních překážek (šamanské vyčištění podvědomí a biopole od omezujících programů a kódů)

5. rozvoj léčitelských schopností

6. rozvoj jasnovidných schopností, schopnosti vědomně opouštět tělo a komunikace s učitelskými bytostmi

7. poznání pravé tváře reality a vědomý kontakt s nejvyšší božskou silou - absolutním vědomím.

Expedice nejsou nijak nadstandartně fyzicky náročné. Všude je zajištěná kvalitní (v podmínkách Jižní Ameriky velmi kvalitní) doprava. U expedice je stále přítomen zkušený lékař, který disponuje slušně vybavenou lékárnou a prostředky - séra proti hadímu uštknutí, protialergické prostředky atd. Tam, kde je to možné, je vždy zajištěno dobré ubytování. Účastník ovšem musí počítat s tím, že pobyt se uskutečňuje i v místech mimo civilizaci, v panenském deštném pralese, případně v pouštích nebo v horách, kde je nutné někdy použít expediční stany, polní kuchyni atd.

Seznam vybavení:

Dobré zdravotní pojištění

Cestovní pas s platností alespoň 6 měsíců (+ s sebou kopii cestovního pasu nebo kopii online z důvodu možné ztráty)

Velký batoh do 21 kg (kufr není možné v džungli přenášet)

Příruční zavazado – turistický batoh 30-40 litrů

Ledvinku nebo kapsičku na krk pro doklady, peníze a cennosti (doporučujeme je mít navíc v igelitovém sáčku)

MP3 přehrávač nebo mobilní telefon na meditace

Sluchátka

Spací pytel (spíše lehký)

Karimatka (silnější)

Čelovka

Pevná turistická obuv (ideálně nepromokavá)

Lehká obuv na přezutí (tenisky, sandály...)

Jednu lehkou košili s dlouhým rukávem do džungle proti moskytům (zelené nebo khaki barvy)

Dvoje dlouhé lehké kalhoty do džungle

Pohodlné funkční spodní prádlo

Jednu teplejší bundu, která neprofoukne (budeme pracovat s šamany i v horách, na řekách, bývá zima)

Minimálně jednu teplejší mikinu

Jedny pevné kalhoty

4-5 triček nebo tílek

Šortky

Šátek na přikrytí očí

Pokrývka hlavy (rybářský nebo vojenský klobouk s rantlem, kšiltová čepice)

Dlouhá plášťěnka - pončo (doporučujeme zelené, nebo khaki barvy)

Plavky

Ručník

Sluneční brýle

Opalovací krém s vyšším faktorem (je možné zakoupit v Peru)

Sáčky na oblečení  (v džungli je vlhko, a proto doporučujeme vše balit do igelitu)

Powerbanka, nebo náhradní baterie do mobilního telefonu, MP3 přehrávače, fotoaparátu

Doporučujeme přibalit:

Je dobré mít sebou nafukovací polštářek

Kapesní nůž (zabalit do velkého zavazadla)

Provaz (stačí slabší, ale pevný, aspoň 3 metry - na sušení prádla)

Náplasti na případné menší zranění

Nejnutnější drogerii 

Fotoaparát

Sešit, nebo poznámkový blok

Propisku

Nepromokavý vak na důležité a elektronické věci

Náhradní baterii na mobil, na foťák a do MP3

Síť (moskytiéru) přes hlavu proti komárům

Co s sebou ,,NEBRAT“ do Peru!

Boty na podpatku

Zbytečně moc oblečení

Drahé šperky a hodinky

Přípravky na odpuzování a hubení hmyzu (ty evropské rozhodně nefungují)

Dárky pro indiány nejsou nutné

Jiné vybavení účastníci nepotřebují. Účastníci nepotřebují žádné vařiče, kvalitní potravu připraví v každém místě personál PCH. Účastníci si nebudou muset nikde, kromě zcela malých vzdáleností, nosit svá zavazadla, vše zařídí personál PCH. Na všechna místa bude zařízena doprava čisté pitné vody.

Doplňkové informace:

Jako základní zavazadlo se doporučuje batoh. Nedoporučuje se příliš veliký. Také se nedoporučuje brát si s sebou příliš mnoho věcí, není to jednoduše třeba. Zavazadlo do letadla má mít hmotnost maximálně 21 kg. Příruční zavazadlo je určeno rozměry. Doporučuje se mít s sebou jako příruční zavazadlo menší batoh, který potom můžete brát na vyjížďky do silových míst, na procházky džunglí apod. Vezměte si karimatku, ta by neměla být nafukovací, protože často praskne (medituje se i na kamenitém povrchu, u kaktusů atd.). Do malého batohu by se vám měl vejít slabý spacák, čelovka, pláštěnka, sluchátka a přehrávač mp3 a také lahev s vodou (kterou budete dostávat od personálu).

Boty by měly být pevné, ale prodyšné. Důležité je to pro chůzi na nerovném terénu i pro chůzi v džungli. Dále je dobré mít s sebou jako náhradní obuv slabé plátěnky, které určitě využijete v mnoha situacích. Oblečení by mělo být převážně barvy khaki, kalhoty by měly být dlouhé, košile by měla mít dlouhé rukávy. Je to vhodné jak do džungle, tak i do hor a pouště (dobrá ochrana před sluncem).  Oblečení není nutné mít mnoho, téměř všude se dá přeprat. Vezměte si i nezbytné hygienické prostředky. V Peru je možné si je ovšem také koupit. Určitě si vezměte plavky. Můžete si vzít také šátek - je dobrý jak proti slunci, tak i při meditaci na zakrytí očí. Dobré sluneční brýle a krém na opalování. Nezapomeňte na vhodnou pokrývku hlavy.

Důležitý je přehrávač mp3, nebo mobil s přehrávačem mp3 s paměťovou kartou. Na kartu se nahrají vybrané meditace zaměřené na aktivaci energetických center a také vibrační kmity typu hemi-sync. Obojí usnadní účastníkovi jeho práci v silových zónách a s šamany. Je dobré mít s sebou paměť na nahrávky alespoň ve velikosti 2 GB. Je dobré mít kvalitní sluchátka, která jsou přes celé ucho, ne jen "do ucha". Zvuk i vibrace se tak lépe přenáší.

Na místech, kde se medituje, je dobré najít pro sebe nějaký nerost (stačí i drobný kamínek), který je nabitý čistou energií té zóny. Ten potom bude i v Česku usnadňovat Vaši práci s energetickými centry a je to jistě i dobrý dárek, který vyzařuje dlouhou dobu příznivou energii určitého druhu.

K šamanské práci v Peru patří dieta - není náročná:

Během celé doby pobytu NELZE jíst: 

- luštěniny (plísně)

- cokoliv z konzerv a vůbec jakékoliv staré proteiny (toxiny)

- marmelády

- čokoládu, cukrovinky

- umělé tuky

- živočišné tuky (sádlo, prorostlý bůček...)

- mléčné výrobky

- oříšky a sušené ovoce (plísně)

- vepřové a hovězí maso (nekonzumovat min. 2 týdny před odletem a 2 týdny po příletu)

- alkohol (nekonzumovat min. 2 týdny před odletem a 2 týdny po příletu)

Doporučujeme všem účastníkům expedic tuto dietu dodržovat minimálně tři dny před příletem do Peru. 

Samozřejmě také nedoporučujeme užívat jakékoliv drogy či látky měnící vědomí - antidepresiva, psychofarmaka.

O šamanské práci v Peru se šíří v poslední době různé i poněkud zavádějící informace, např. že k ní patří dieta založená na úplné absenci soli a cukru v potravě. To se nezakládá na pravdě a naopak Petr zná případy, kdy lidé byli touto "dietou" ohroženi na životě. Proto vám ji v žádném případě nedoporučujeme. Tento typ diety je možné použít v NĚKTERÝCH případech během speciálních fází šamanského výcviku. Během diety Petr naopak doporučuje pravidelný přísun cukrů, neboť mozek i nervová soustava fungují v této době "na plné obrátky" a absence cukru by mohla neurony poškodit. Stejně tak je nutný pravidelný přísun soli, neboť v džungli může dojít k dehydrataci a sůl, jak známo, pomáhá tělu vodu udržet. Bohužel skrze mestické "curanderos" se do povědomí veřejnosti dostávají různé druhotně vzniklé pověry spojené s šamanskou prací - např. o nutnosti plné sexuální abstinence během práce s rostlinnými prostředky apod. Tyto pověry mají původ spíše v lidovém katolicismu a s původní šamanskou prací nemají nic společného. Během šamanské diety můžete pít bez problémů kávu i Coca-Colu (dokonce to lze doporučit, neboť v tropech a během práce s některými fytoprostředky může mírně klesat tlak).

V současné době je módní šíření myšlenek o tzv. pránické stravě a hladovění. Před cestou do Peru Petr v žádném případě nedoporučuje držet několikadenní hladovky. Díky šamanské práci se v Peru perfektně očistíte a zbavíte toxinů, které se v těle hromadily i řadu let. Současně zde většina účastníků zhubne - není neobvyklé, že účastník shodí až několik kilo své váhy. Po šamanské práci a celkovém hlubokém očištění biopole, buněk a těla lze bez rizik do určitého stupně experimentovat s půsty, před samotnou šamanskou prací to vždy vhodné být nemusí. Všeobecně není rozšířená informace o tom, že během násilných půstů, uskutečňovaných v nevhodném prostředí (město apod.) dochází spíše k poškození biopole a k nasávání negativních energií. To znamená, že šaman s vámi bude mít spíše práci navíc.

 

Pro více informací pište zde: peru@petrchobot.com

Share This Event

bottom of page