top of page

so 22. 7.

|

TJ SLAVIA - VŠ Plzeň

Plzeň - dvojité čištění, aktivace srdce, mocná osobní ochrana

Petr Vás v Plzni provede velmi hlubokým, dvojnásobným čištěním biopole, které patří k pokročilým komplexním technikám z And. Den zakončíme aktivací středu hrudi, čímž dojde k vytvoření mocné osobní ochrany každého zúčastněného.

Plzeň - dvojité čištění, aktivace srdce, mocná osobní ochrana
Plzeň - dvojité čištění, aktivace srdce, mocná osobní ochrana

Čas a místo

22. 7. 2023 10:00 – 18:00

TJ SLAVIA - VŠ Plzeň, U Borského parku 19, 301 00 Plzeň 3, Česko

O události

Mikrosemiář v Plzni - dvojité čištění, aktivace srdce, mocná osobní ochrana

Petr Vás v Plzni provede velmi hlubokým, dvojnásobným čištěním biopole, které patří k pokročilým komplexním technikám z And. Na stavu čistoty našeho energetického pole závisí všechny aspekty našeho života, tekže sám tento rituál má potenciál obrovských posunů v životě. Den zakončíme aktivací středu hrudi, čímž dojde k vytvoření mocné osobní ochrany každého zúčastněného. 

Registrace návštěníků:

- Pokud chcete mít jistotu místa, přihlašte se dopředu na email: Bela.N@seznam.cz

- Napište nám své jméno, telefon, email a na který den se hlásíte

Cena mikrosemináře jednodenního: 1800,- Kč (75,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Mikroseminář začíná v 10 hodin, otevřeno bude od 9 hodin a končit budeme kolem 18 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů, také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství.

Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Ubytování je individuální.

REGISTRACE je možná zde: Bela.N@seznam.cz

Sdílet událost

bottom of page