top of page

ne 23. 7.

|

TJ SLAVIA - VŠ Plzeň

Plzeň - minulé inkarnace a vědomé vytělesňování

Jednodenní intenzivní seminář zaměřený na otevření hluboké paměti andskou aktivací centra v břiše a na výcvik vědomého vytělesňování. Seminář bude také rozvíjet osobní mimořádné schopnosti v širším slova smyslu. Paměť duše a znovunabytí zapomenutých praktik posílí osobnost v mnoha oblastech života.

Plzeň - minulé inkarnace a vědomé vytělesňování
Plzeň - minulé inkarnace a vědomé vytělesňování

Čas a místo

23. 7. 2023 10:00 – 18:00 SELČ

TJ SLAVIA - VŠ Plzeň, U Borského parku 19, 301 00 Plzeň 3, Česko

O události

Mikroseminář zaměřený na minulé inkarnace a vědomé vytělesňování

Přijměte pozvání na intenzivní seminář Petra Chobota, zaměřený na otevření hluboké paměti andskou aktivací centra v břiše a na výcvik vědomého vytělesňování. I když se jedná o pokročilé techniky, na seminář mohou i začátečníci, meditace jsou navigované slovem a zvládne je každý. Práce na sebeobjevování nejen své historie, ale své hlubinné podstaty je nejpodstatnějším soustředěním v našem životě. Zjištění, že nejsme jen fyzickou schránkou je také nejlepší přípravou na život díky odstranění bazálního strachu ze smrti.

Registrace návštěníků:

- Pokud chcete mít jistotu místa, přihlašte se dopředu na email: Bela.N@seznam.cz

- Napište nám své jméno, telefon, email a na který den se hlásíte.

Cena mikrosemináře jednodenního: 1800,- Kč (75,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Mikroseminář začíná v 10 hodin, otevřeno bude od 9 hodin a končit budeme kolem 18 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů, také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství.

Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Ubytování je individuální.

REGISTRACE je možná zde: Bela.N@seznam.cz

Sdílet událost

bottom of page