top of page

so 25. 1.

|

Praha

Praha - Mikrosem. rozvoj léčitelských schopností

Mikroseminář bude sestávat z technik zaměřených na rozvoj léčitelských schopností za použití andských technik. Mikroseminář doporučujeme profesionálům a lidem, kteří chtějí v sobě rozvinout léčitelské schopnosti, léčit ostatní i sebe.

Registration is Closed
See other events
Praha - Mikrosem. rozvoj léčitelských schopností
Praha - Mikrosem. rozvoj léčitelských schopností

Čas a místo

25. 1. 2020 10:00 – 18:00

Praha, Sportovní centrum UK Praha, Bruslařská 1132/10, Praha 10 - Hostivař

O události

Mikroseminář bude sestávat z technik zaměřených na rozvoj léčitelských schopností za použití andských systémů. Mikroseminář doporučujeme profesionálům a lidem, kteří chtějí léčit ostatní i sebe.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství.

Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Cena mikrosemináře jednodenního: 1000,- Kč (40,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Mikroseminář začíná v 10 hodin, otevřeno bude od 9 hodin a končit budeme kolem 18 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů,   také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Ubytování je individuální.

Akce probíhá bez registrace!

Sdílet událost

bottom of page