ne 22. 12. | Praha, SH ZŠ Kunratice

Praha - Mikrosem. - rozvoj schopností a aktivace všech energetických center

Mikroseminář bude sestávat z technik zaměřených na rozvoj mimosmyslových schopností s pomocí aktivace všech energetických center. Mikroseminář je první svého druhu, kdy budou aktivována všechna energetická centra. Doporučujeme lidem, kteří chtějí výrazně posunout svůj vlastní osobní vývoj.
Registration is Closed
Praha - Mikrosem. - rozvoj schopností a aktivace všech energetických center

Datum a místo konání

22. 12. 2019 10:00 – 18:00
Praha, SH ZŠ Kunratice, Předškolní 420/5, 148 00 Praha-Kunratice, Česko

Detaily akce

Mikroseminář bude sestávat z technik zaměřených na rozvoj léčitelských schopností a aktivace energetických center. Mikroseminář doporučujeme profesionálům a lidem, kteří chtějí léčit ostatní i sebe. Aktivizace energetického těla je nezbytným předpokladem pro jakýkoliv osobnostní růst i řešení různých oblastí života.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství.

Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Cena mikrosemináře jednodenního: 1000,- Kč (40,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Mikroseminář začíná v 10 hodin, otevřeno bude od 9 hodin a končit budeme kolem 18 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů,   také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Ubytování je individuální.

Akce probíhá bez registrace!