top of page

ne 22. 12.

|

Praha, SH ZŠ Kunratice

Praha - Mikrosem. - rozvoj schopností a aktivace všech energetických center

Mikroseminář bude sestávat z technik zaměřených na rozvoj mimosmyslových schopností s pomocí aktivace všech energetických center. Mikroseminář je první svého druhu, kdy budou aktivována všechna energetická centra. Doporučujeme lidem, kteří chtějí výrazně posunout svůj vlastní osobní vývoj.

Registration is Closed
See other events
Praha - Mikrosem. - rozvoj schopností a aktivace všech energetických center
Praha - Mikrosem. - rozvoj schopností a aktivace všech energetických center

Čas a místo

22. 12. 2019 10:00 – 18:00

Praha, SH ZŠ Kunratice, Předškolní 420/5, 148 00 Praha-Kunratice, Česko

O události

Mikroseminář bude sestávat z technik zaměřených na rozvoj léčitelských schopností a aktivace energetických center. Mikroseminář doporučujeme profesionálům a lidem, kteří chtějí léčit ostatní i sebe. Aktivizace energetického těla je nezbytným předpokladem pro jakýkoliv osobnostní růst i řešení různých oblastí života.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství.

Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Cena mikrosemináře jednodenního: 1000,- Kč (40,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Mikroseminář začíná v 10 hodin, otevřeno bude od 9 hodin a končit budeme kolem 18 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů,   také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Ubytování je individuální.

Akce probíhá bez registrace!

Sdílet událost

bottom of page