top of page

so 21. 12.

|

SH ZŠ Kunratice, Předškolní 5, Praha 4

Praha - Mikroseminář léčení a odstraňování kořenů problémů

Abychom mohli normálně žít a bez omezeni rozvíjet naše schopnosti je podstatné abychom měli v pořádku naše zdraví. Pokud je naše mysl neustále zaměstnávaná starostmi o něj, naše pozornost je odváděna a nemůžeme naplno rozvíjet schopnosti a potenciál své duše.

Registration is Closed
See other events
Praha - Mikroseminář léčení a odstraňování kořenů problémů
Praha - Mikroseminář léčení a odstraňování kořenů problémů

Datum a místo konání

21. 12. 2019 10:00 – 18:00

SH ZŠ Kunratice, Předškolní 5, Praha 4, Předškolní 420/5, 148 00 Praha-Kunratice, Česko

Detaily akce

Mikroseminář zaměřený na léčení a odstraňování kořenů problémů a nemocí

Abychom mohli normálně žít a bez omezeni rozvíjet naše schopnosti je podstatné abychom měli v pořádku naše zdraví. Pokud je naše mysl neustále zaměstnávaná starostmi o něj, naše pozornost je odváděna a nemůžeme naplno rozvíjet schopnosti a potenciál své duše. Proto se Petr rozhodl zrealizovat mikroseminář zaměřený na léčení.

Na tomto mikrosemináři budou použity intenzivní techniky zaměřené na léčení, čištění, revitalizaci a omlazení organizmu.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství. Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Na seminář není třeba se předem hlásit.

Mikroseminář začíná v 10 hodin, otevřeno bude od 9 hodin a končit budeme kolem 17 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů,   také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Cena mikrosemináře jednodenního: 1000,- Kč (40,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Share This Event

bottom of page