top of page

so 21. 12.

|

SH ZŠ Kunratice, Předškolní 5, Praha 4

Praha - Mimořádná meditace, slunovrat

21. 12. 2019 se koná ve večerních hodinách tradiční mimořádná slunovratová meditace. Petr sestaví program dle aktuální situace.

Registration is Closed
See other events
Praha - Mimořádná meditace, slunovrat
Praha - Mimořádná meditace, slunovrat

Čas a místo

21. 12. 2019 19:00 – 22:00

SH ZŠ Kunratice, Předškolní 5, Praha 4, Předškolní 420/5, 148 00 Praha-Kunratice, Česko

O události

Mimořádná slunovratová meditace

Na této meditaci budou použity intenzivní techniky mentální projekce, vizualizace i energetické práce na základě andského sytému Mosoq Karpay. Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství. Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Na seminář není třeba se předem hlásit.

Meditace začíná v 19 hodin, otevřeno bude od 18 hodin a končit budeme kolem 22 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů,   také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Cena mimořádné meditace: 400,- Kč (16,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Sdílet událost

bottom of page