top of page

čt 30. 6.

|

TOP hotel

SPOJENÍ SRDCE A ROZUMU

Rádi bychom Vás pozvali na jedinečné setkání dvou odlišných světů a dvou výjimečných bytostí - matematika Karla Janečka a andského maestra Dona Sergia. Cílem setkání bude ukázka propojení moderní racionality a původního jihoamerického mysticizmu. Součástí večera bude i meditace s Petrem Chobotem.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
SPOJENÍ SRDCE A ROZUMU
SPOJENÍ SRDCE A ROZUMU

Čas a místo

30. 6. 2022 18:00 – 20:21

TOP hotel, Blažimská 1781/4d, 149 00 Praha 11-Chodov, Česko

O události

Rádi bychom Vás pozvali na jedinečné setkání dvou odlišných světů a dvou výjimečných bytostí. Karel Janeček je známý matematik, společenský reformátor a průkopník v oblasti rozvoje lidské mysli. Don Sergio, celým jménem Marcos Sergio Castillo Garay, je proslulý peruánský maestro stupně Huampeq Kamayoq, nesoucí prastarou tradici původní andské spirituality, který obdržel za svojí práci i několik oficiálních vyznamenání od peruánské vlády. Cílem setkání bude ukázka propojení moderní racionality a původního jihoamerického mysticizmu.

Součástí večera bude úvod do andské spirituality od Dona Sergia. Dále proběhne meditace zaměřená na posílení mentálních schopností a rozšířeného vnímání na straně jedné a na rozvoj empatie a harmonizujících emocionálních sil na straně druhé. Během této jedinečné meditace ve Vás dojde k probuzení ochranných a revitalizujících procesů s potenciálem pozitivně změnit Vaši fyzickou, psychickou a společenskou existenci.

Po této vnitřní práci bude následovat debata obou protagonistů nacházející překvapivé mosty mezi racionální vědou a duchovním mistrovstvím.

Během programu Vám budou představeny konkrétní nástroje jak rozvíjet oba druhy mysli - kritickou a analytickou část, které se v andském sytému říká "panja" a kreativní, intuitivní část s názvem "ljoke".

Jste vřele vítáni, vstup je zcela zdarma. Akce se koná v kongresovém centru Top hotelu Praha, registrace není nutná, kapacita sálu je dostatečná.

Meditace a program probíhá V SEDĚ, dostatek míst na sezení bude připraven.

Datum 30.6. 2022 od 18:00 Top Hotel Praha

VSTUP ZDARMA

Sdílet událost

bottom of page