top of page

ne 15. 5.

|

Hotel Srní, Srní 117, 341 94 Srní

Šumava, Srní - pobyt zaměřený na léčení, hojnost a vztahy

Týdenní pobyt na Šumavě s Petrem Chobotem zaměřený na léčení, hojnost a vztahy. Kombinace krásného prostředí Šumavské přírody a očistné ozdravné práce na sobě. Přihlášky na: sumava@petrchobot.com

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Šumava, Srní - pobyt zaměřený na léčení, hojnost a vztahy
Šumava, Srní - pobyt zaměřený na léčení, hojnost a vztahy

Čas a místo

15. 5. 2022 15:00 – 22. 5. 2022 12:00

Hotel Srní, Srní 117, 341 94 Srní, Srní 117, 341 92 Srní, Česko

O události

Uzdravující a očistný týdenní pobyt na Šumavě

Rádi bychom Vás pozvali na druhý ročník meditačních seminářů v samém srdci Šumavy. Týdenní seminář je koncipován tak, aby došlo k maximální očistě organizmu a regeneraci novou vitalitou. Pracuje se v pohodlné hale, individuláně v přírodě a čeká Vás také kruh síly na vybraném silovém místě. Základní ubytování s polopenzí je zajištěno v hotelu Srní, meditační hala je hned vedle hotelu. Na místě je možné si přikoupit plnou penzi. Cena za týdenní pobyt s polopenzí včetně kurzovného je 14 500,- Kč / 615,- EUR. Zakoupení semináře zvlášť bez ubytování letos není možné. Doprava je individuální (autobusové spoje poradíme). 

Pokud se chcete zúčastnit pobytu postupujte prosím následovně:

1 KROK - zaslání přihlášky

Zašlete na email sumava@petrchobot.com přihlášku. Tzn. napište tam prosím:

- Vaše jméno a příjmení

- Váš email a telefon

- Vaše datum narození

- Vaše preference s kým chcete případně bydlet

Až Vám přijde potvrzovací email zpět postupte k 2 kroku.

2 KROK - platba pobytu

- Na základě Vaší přihlášky zašleme potvrzovací email s číslem účtu, kam zaplatíte 14 500,- Kč / 615,- EUR

- Také Vám bude zaslán Variabilní symbol, který nezapomeňte k platbě uvést

- Do textu k platbě můžete připsat své jméno

- Poté zašlete doklad o zaplacení na email: sumava@petrchobot.com 

 STORNA:

- V případě Vašeho storna pobytu je nutné zaslat Váš storno požadavek do 15. 3. 2022 a bude Vám vrácena plná částka. Pokud zašlete požadavek do 30. 4. 2022 bude Vám vráceno 80% z původní částky. Pozdější vrácení platby již negarantujeme.

- V případě storna kompletního pobytu z důvodu Vládního nařízení Vám bude vrácena plná částka.

- V případě zrušení možnosti společného setkání v hale, ale zachování pobytu - si buď můžete zanechat pobyt a vrátíme Vám částku kurzovného (4 000,-) anebo Vám vrátíme plnou částku a to do 30. 4. 2022. Po tomto datu je možné vrátit pouze 80% z ceny pobytu. 

4 KROK - co s sebou?

- sbalte si prosím potřeby pro meditaci a relaxační práci v leže. Tzn. pohodlnou nafukovací karimatku, přikrývku, polštářek atp.

- případně potřeby pro meditaci v přírodě (klasickou karimatku atd).

- dostatek letního, ale i teplejšího oblečení, určitě pláštěnku - outdoorové oblečení, 

jedny boty do deště

- kosmetiku a mléka na opalování

- hrníček či termoláhev na čaje

- plavky - v objektu se nachází bazén a wellness, které je v ceně

5 KROK - doprava

- cesta je individuální, v případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na emailu: sumava@petrchobot.com

Informace o pobytu a plán meditací:

Hotel Srní je na rozcestí šumavských turistických tras a v blízké dostupnosti je známá říčka Vydra a také plavební Vchynicko- tetovský plavební kanál, léčebný pramen u Hauswaldské kaple a nádherné přírodní scenérie.

Program pobytu bude pro účastníky následující, meditace budou probíhat v prostorné hale v hotelu:

15.5. den příjezdu

- od 15:00 - ubytování

- 16:30 - 18.30 večerní meditace

- 18:30 - 20:00 večeře

16. - 21.5. - pobyt

- 7:00 - 10:00 snídaně

- 10:00 - 12:00 ranní meditace

- 12:00 - 16:30 osobní čas

- 16:30 - 18:30 večerní meditace

- 18:30 - 20:00 večeře

22.5. den odjezdu

- 7:00 - 10:00 snídaně

- 10:00 opuštění pokojů

 - Stravování včetně snídaně a večeře je formou bohatého bufetu. Pokud budete mít zájem můžete si přikoupit i oběd formou jednotného dvou chodového menu (popř. 2 varianty) za 175 Kč/osoba.

- V ceně je volný vstup do hotelového bazénu 25x12,5 m, sauna, parní lázeň, fitness

- Virtuální sporty a m-squash.

- úschovna kol, stolní tenis, WiFi, parkovné 

Na týdenním léčebném pobytu na Šumavě Vám Petr může doporučit fytoterapii, která napomůže zlepšení Vašeho zdravotního stavu. 

V případě zájmu si budete moci produkty přímo na semináři zakoupit a začít je ihned užívat, aby byla práce co nejúčinnější. Během práce popíjíte pro větší účinnost již byliné prostředky. Na místě bude k dispozici rychlovarná konvice. Platba za produkty bude možná v CZK i EUR.

Pravidla pro vstup do společné haly a hotelu:

Do společných prostor hotelu prosím noste respirátor. Dodržujte hygienu a často si myjte a desinfikujte ruce.

Jinak platí stanovená obecná hygienická pravidla dle vyhlášky MZ ČR.

-----------------

Šumavský genius loci:

Šumava, dříve v keltštině zvaná Gabreta, byla již od pradávna protkána posvátnými stezkami. Setkávali se zde vidoucí druidové a později poustevníci (např. sv Vintíř). Na několika místech došlo ke kontaktu se světelnou vysokovibrační bytostí nazývanou lidově Panna Maria. I dnes je možné se aktivně napojit na velmi silné strážce a ochranné bytosti Šumavy, které je možno požádat o pomoc při práci na vlastním rozvoji. Buďte si jistí, že pokud přijedete s úmyslem intenzivně pracovat na sobě, začnou se tyto bytosti na Vás nalaďovat a napojovat již první noc, kterou strávíte v srdci Šumavy. 

Typickou ukázkou původní krajiny jsou šumavské slatě, které doporučujeme k navštívení a tiché meditační práci. Dynamický tok řeky Vydry je možné využít k očistě biopole těla s pomocí vodních bytostí. Doporučujeme také navštívit javornický menhir zvaný "Měsíční kámen", který je obrovským silovým donorem a je možné se na něj napojit a energeticky s ním pracovat a komunikovat. Také se kolem Javornicka nachází téměř neznámá menhirová pole, v případě zájmu Vás budeme navigovat a můžeme i poradit, jak pracovat s Měsíčním kamenem. K meditační práci je rovněž vhodný Obří hrad nad říčkou Losenicí, původně dle legend obývaný obřími bytostmi, který je významným silovým místem celé Šumavy. Šlo pravděpodobně o ohrazení významného posvátného místa původních druidů. Toto místo silně podporuje ponoření do hlubokého vnitřního ticha. 

Dále je možné navštívit další léčivý pramen a to pramen sv. Vintíře v Dobré vodě u Hartmanic a hned v jeho sousedství kostel sv. Vintíře, ve kterém se nachází proslulý oltář se zeleného skla (barvy vody zimní Vltavy) od známé šumavské sklářky. Nedaleko v lesích je Vintířova poustevna a Vintířova skála, která je také výrazným silovým bodem v krajině. Samotný Vintíř měl pověst druida a dodnes je na těchto místech jeho energetická stopa. 

Na setkání se silovou krajinou šumavských plání a lesů je možné se dobře připravit s knihou Tajemná místa Pošumaví (Pavel Kozák, Marie Holečková), která je i dobrým energetickým průvodcem těchto míst.

Během pobytu tedy bude maximálně využit regenerační potenciál šumavské přírody k posile organizmu a načerpání nové vitality pro splnění zvolených životních záměrů.

Sdílet událost

bottom of page