top of page

so 16. 9.

|

Mestská športová hala Trenčín

Trenčín - Mikroseminář pro podporu Slovenska (1)

Výjimečný seminář, který jsme se rozhodli uspořádat pro energetickou pomoc Slovensku v zásadní přelomové době. Je určen pro všechny. Budeme zde provádět hluboká cvičení i pro individuální rozvoj speciálních schopností. První den půjdeme do regrese a čištění vlastní minulosti a minulosti předků.

Trenčín - Mikroseminář pro podporu Slovenska (1)
Trenčín - Mikroseminář pro podporu Slovenska (1)

Čas a místo

16. 9. 2023 10:00 SELČ – 17. 9. 2023 18:00 SELČ

Mestská športová hala Trenčín, Mládežnícka, 911 01 Trenčín, Slovensko

O události

Mikroseminář pro podporu Slovenska (1)

Výjimečný seminář, který jsme se rozhodli uspořádat pro energetickou pomoc území a obyvatel Slovenska v zásadní přelomové době. Je určen pro všechny. Budeme zde provádět hluboká cvičení i pro individuální rozvoj speciálních schopností. 

První seminářový den se budeme věnovat čistění na úrovni duše  -  regresi do minulých životů. Také zde použijeme techniku na očištění rodových linií vč. regrese do životů předků. Součástí programu bude intenzivní práce s územím Slovenska i obyvatel ve smyslu vytváření ochrany, čištění a nabíjení harmonizující a léčivou energií.

Seminář je vhodný i pro začátečníky, cvičení jsou řízená a každému je dodávána energie. V hale je vytvořeno speciální ochranné pole pro tento druh práce.

Registrace návštěníků:

- Pokud chcete mít jistotu místa, přihlašte se dopředu na email: peterkubica321@gmail.com

- Napište nám své jméno, telefon, email a na který den se hlásíte

Cena mikrosemináře jednodenního: 1800,- Kč (75,- Euro). Pro urychlení organizace na začátku semináře si prosím připravte pokud možno přesnou částku v Kč nebo v Eurech.

Mikroseminář začíná v 10 hodin, otevřeno bude od 9 hodin a končit budeme kolem 18 hodiny.

S sebou měkká a pohodlná karimatka, spacák, polštářek, šátek na zakrytí očí, sešit na poznámky. Je možné během meditací si nabíjet vodu v odzátkované pet lahvi, nebo ve skleněných nádobách.

Na semináři bude možné zakoupit některé dosud vydané CD s meditacemi ze seminářů, také bylinné čaje a další produkty z Jižní Ameriky budou k dispozici na této akci.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství.

Vstup na mikroseminář je možný od 18 let. Je možné jej absolvovat i bez předchozích zkušeností.

Stravování na mikroseminářích je individuální - a doporučujeme během přestávek se vždy trochu najíst, aby jste se necítili hladoví, ale ne přeplnění. Tím může dojít k hluboké relaxaci těla a meditace bude mít maximální možný účinnek. Na semináři bude k dispozici varná konvice a můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hrneček nebo termosku si prosím přineste s sebou.

Ubytování je individuální.

REGISTRACE je možná zde: peterkubica321@gmail.com

Sdílet událost

bottom of page