top of page
Vyhledat

Šaman Don Sergio zavítá do Čech a na Slovensko

Aktualizováno: 24. 4. 2019

Známý peruánský šaman a dlouholetý přítel Petra Chobota přiletí na jaře do Prahy. Vystoupí na společných meditacích a seminářích a podpoří společnou energetickou práci. Program akcí bude sestaven tak, aby obsahoval očistu tělesného biopole, léčebnou část a také techniky zvýšeného vědomého vnímání a harmonizace osobního života každého účastníka.
I přesto, že Don Sergio pochází z andské horské vesničky pod horou Huascaran v jihoamerickém Peru, díky jasnovidným a telepatickým schopnostem velmi dobře zná společenskou, ekonomickou i politickou situaci v Evropě. Dokáže pracovat s informačním polem planety Země, komunikovat se zvířaty, rostlinami, horninami a jeho moudrá slova nás mohou v mnoha směrech inspirovat.


Jsme v období velkých změn - Pachacuti, dochází k mocným posunům ve vědomí lidí. Každý z nás je mystická bytost, čistá duše. A lidské duše nyní rozkvétají.


Dle andské spirituální školy je pro život klíčový stav energetických center (čaker). Na meditacích a rituálech Don Sergio aktivizuje u meditujících všechny jejich čakry. Samozřejmě v rámci hojnosti se většinou nejvíce zaměřuje na střed břicha, příp. na čakru v solaru a také na důležité centrum v hrudi - srdeční čakru.Comments


bottom of page