top of page
Vyhledat

Letní léčebné, očistné a seberozvojové pobyty v Chorvatsku

Aktualizováno: 27. 5. 2019

Už 8 let probíhají ozdravné semináře na mocném místě pod pohořím Biokovo. Primárně jsou zaměřené na léčení, Petr zde provádí diagnostiku a probíhá silná očista fyzického biopole. Základní řada pobytů se soustředí na revitalizaci těla a odstranění negativních bloků z biopole bránících žít plnohodnotný zdravý lidský život. Poslední dva pobyty jsou již pokročilejší a zaměřují se na speciálně na rozvoj vlastních léčitelských, jasnovidných a jiných schopností.


Hluboká terapeutická práce se uskutečňuje v hale či u moře. Pravidelně se vyjíždí také na vrcholky hor, kde je na skalách a v horských lesích terapie mocně zesílena. Lidé zde snadno prožívají celé široké spektrum takzvaných transpersonálních stavů – opouštějí vědomě tělo, dostávají se do svého prenatálního období či minulých životů, napojují se na různé kosmické a archetypální formy vědomí atd.

Ať už funguje energie silové zóny Biokovo jakkoliv, je to opravdu vynikající místo ve smyslu hluboké revitalizace a hlubinné terapie, které člověka cíleně nasměřovává ke komplexní očistě těla, buněk, podvědomí a vědomí. Kombinují se tu hluboké relaxace, práce s dechem a účinné biologicky cílené imaginace s napojováním na mocnou energii tohoto místa.


Ceník pobytu:

Cena za týdenní pobyt je 3800 Kč kurzovné + 6500 Kč ubytování + 1900 Kč doprava autobusem (pokud pojedete).


Postup registrace k pobytu (více se dozvíte v sekci semináře):

  1. Zaslání přihlášky na email chorvatsko@petrchobot.com

  2. Zajištění dopravy a ubytování na smlouvy@ckglobtour.cz

  3. Včasný nástup k odjezdu s dostatečným vybavením


Comments


bottom of page