top of page
Vyhledat

Spustili jsme první oficiální FB skupinu Petra Chobota! 🎉

Milí přátelé hluboké spirituální práce, rádi bychom Vás pozvali do nové facebookové skupiny, která je poprvé skutečně založená a bude řízena a sledována Petrem ve spolupráci s jeho nejbližším teamem. Skupina s názvem "Mosoq Karpay - šamanský výcvik Petra Chobota" vznikla s cílem Vám být větší oporou ve vlastní denní meditační praxi a také přibližovat postupy a metodiku původního indiánského systému. Dnes, když nemůžeme meditovat spolu, se propojíme alespoň na online úrovni. Připravujeme spoustu novinek, originálních Petrových myšlenek, společných meditací, sdílení a inspirace.

Přidejte se k nám!! Odkaz je zde: https://www.facebook.com/groups/164180361960014

Existuje řada skupin, které byly založeny fanoušky Petrovy práce (někdy ani to ne). Za obsah informací v těchto skupinách Petr neručí.


7 Comments


pepa.pustejovsky
Dec 01, 2022

Beskydy již vypadly ze "hry " ?FREN DĚKUJE.

Like

Mark Leader
Mark Leader
Sep 26, 2022

Thank you for sharing your cozy corner and for giving the idea that the child can be safely integrated into the life of the home and without losing the style and beauty of the home itself. I think this is a very good message - Inspiration Plumbing Because when a baby appears in your life, you immediately realize that everything needs to be done in such a way that it is convenient not only for yourself, but also safe for the child. It seems to me that your version is the most beautiful example, which shows that this is quite real.

Like

d.sancova
Oct 04, 2021

Ráda bych se zeptala, zda bude nějaký seminář na Jižní Moravě ? Děkuji Dáša Šancová

Like

bilkova.market
Aug 08, 2021

Též bych se velmi ráda zúčastnila vašeho říjnového Šumavského semináře.

Like

Eva Stejskalová
Eva Stejskalová
Jul 15, 2021

Také mám zájem o Šumavu, kdyby bylo místo

Like
bottom of page